Újpesten Trippon Norbertet támogatják polgármesterjelöltnek!

Ma délutáni rendezvényén Újpest városvezetése és a rendezvényen részt vevő pártok képviselői bejelentették, hogy itt az idő, közösen indulnak a választásokon dr. Trippon Norbert polgármesterjelölt vezetésével!

Közleményükben azt írták, hogy 2019-ben Újpest városvezetése bizalmat kapott az újpesti szavazóktól arra, hogy bebizonyítsák jól és jó irányba tudják vezetni a várost. Az elmúlt négy és fél év azt bizonyította, hogy ez sikerült.

Ezt magunk Újpestiek is láthatjuk városunkban. Mi sem bizonyítja ezt jobban mint például a közel egyhektáron megvalósult Főtér-park, Újpest és egyben Budapest első Levendulaparkja, egyhektárnyi beton elbontása és bevirágosítása, közel 4000 új fa ültetése a közterületeken, intézmények energetikai felújítása és korszerűsítése, nyugdíjasok és házi- és gyermekorvosok támogatása, egyházak és piaci kereskedők segítése, a Farkas-erdő védelme, de említhetnénk a megannyi színvonalas rendezvényt is, mint például a Borvíkend, a Tökfaragó, a Városnapok, Városházi esték és sorolhatnánk.

Újpest városvezetése az Újpestiekkel közösen büszke az elért eredményekre és köszönik az újpestiek eddigi támogatását! Hitvallásuk szerint Újpestet szolgálni annyit tesz, mint pártállástól függetlenül Újpest pártján állni mindig és minden körülmények közepette, ahogy dr. Trippon Norbert polgármesterjelölt fogalmazott:

„Újpest pártján állunk, aki mellettünk dönt, az Újpest mellett dönt. Aki mellettünk dönt, az jól dönt. Aki ránk szavaz, az pedig a jövőre szavaz…Örömmel tölt el, hogy kivehettem és kivehetem részem városunk építésének nagy feladataiból, mely hitem szerint a jósorsom és személyes küldetésem is. Nagyon nagy megtiszteltetés több mint húsz esztendeje szolgálni. Én magam is polgármesterjelöltként, Újpest pártján állva kérem az újpestiek nagyszerű, büszke és igazán különleges közösségének támogatását.”

A jelenlegi városvezetés az újpestiek támogatásával ismét le akarja győzni a Fideszt, és ebben számítanak mindenki csatlakozására, közreműködő tevékenységére és segítségére! Folytatni akarják Újpest sikeres, lokálpatrióta szellemiségű vezetését.

Wintermantel újabb hihetetlen húzása

Wintermantel Zsolt korábbi fideszes polgármester kórházért tett aláírásgyűjtési kezdeményezése és a kórház megőrzésére irányuló felhívása csak látszat politikai akció, hiszen ne feledkezzünk meg róla, hogy …

Március 4-én kezdődik meg a zöldhulladék begyűjtése Újpesten

Az Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF) március 4-én kezdi meg a zöldövezeti kerületekben a zöldhulladék begyűjtését. A zöldhulladékot hetente egyszer, az adott szolgáltatási körzetre vonatkozó napon szállítja …

Közel másfél milliárd forintért árulják az Árpád Kórház ingatlanát

A tavalyi sikertelen árverés után a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő ismét árverésre bocsájtja az Áprád Kórház ingatlanát. A kikiáltási ár közel másfél milliárd forint és a …

Visszatér Újpestre a ‘Hangszert a kézbe!’ országjáró programsorozat

Márciusban újból kipróbálhatnak hangszereket a gyerekek, hiszen március 5. és 7. között visszatér a Hangszert a kézbe! program Újpestre, tudjuk meg Bedő Kata, Újpest alpolgármesterének …

Az univerzum legfényesebb objektumát fedezték fel ausztrál csillagászok

Az univerzum legfényesebb objektumát fedezték fel ausztrál csillagászok, egy fekete lyuk által táplált kvazárt, amely naponta fal fel egy csillagot – számolt be róla kedden …